Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Keramické pánve
Info

Keramické pánve patří mezi nejoblíbenější kuchyňské novinky posledních let a získaly si své nezpochybnitelné místo v mnoha českých domácnostech. Kuchaře a kuchařky potěší mnoha výhodami. Jednou z nich je revoluční nepřilnavost keramického povrchu. Při vaření, smažení a pečení se nemusíte obávat přichycených zbytků potravin, antiadhezní vlastnosti keramické pánve zaručí hladkou plochu i po dlouhém pobytu na sporáku. Pokud máte pojem keramika spojený s křehkostí, budete překvapeni odolností pánví. Keramické pánve nabízejí vysokou rezistenci vůči mechanickému opotřebení a bez obtíží odolají teplotním šokům. Keramický povrch je stabilní, nepraská a neloupe se. Součástí našeho sortimentu jsou keramické pánve značky Lamart, KolimaxBallarini a ORION.

Pánev s keramickým povrchem

Pánev s keramickým povrchem je vhodným pomocníkem pro zastánce zdravého vaření. Jídlo na ní připravíte i s minimálním množstvím tuku, někteří výrobci doporučují její použití i zcela bez tuku. Keramický povrch je bezkonkurenční ve snášenlivosti vysokých teplot. Díky tomu, že se jedná o zcela přírodní materiál, se nemusíte při vaření bát uvolňování nežádoucích látek nebo toxických výparů. Jídlo zůstává zdravé a jeho příprava je šetrná k životnímu prostředí.

Odolnost keramických pánví

Pokud máte pojem keramika spojený s křehkostí, budete překvapeni odolností pánví s keramickým povrchem. Keramické pánve nabízejí vysokou rezistenci vůči mechanickému opotřebení a bez obtíží se přizpůsobí teplotním šokům. Bez obav tedy můžete i horkou pánev zrovna sundanou ze sporáku omýt pod proudem studené vody. Keramický povrch je stabilní, nepraská a neloupe se.

Údržba keramických pánví

Nečeká Vás ani složitá údržba. Nepřilnavý povrch kvalitních keramických pánví zaručuje snadné čištění. Případné nečistoty lehce odstraníte papírovou utěrkou. Většinu keramických pánví můžete dle doporučení výrobce umývat i v myčce, před prvním mytím se ale přesvědčte, že to platí i pro tu, kterou máte doma Vy.

Nabízíme keramické pánve různých typů a velikostí, vhodné skutečně pro každého kuchaře nebo kuchařku. Pánve s keramickým povrchem se liší také silou materiálu, ta může být 2,5 nebo 5 mm.

Keramické pánve Tescoma, Ballarinia Orion

Keramické pánve mohou Vaši kuchyň i vkusně dozdobit. Vyrábějí se v klasických tmavých barvách, nabízíme ale i zářivě zelenou, vesele červenou nebo elegantní bílou. Příjemná modrá barva je poznávacím znamením kvalitních keramických pánví Tescoma.

Součástí našeho sortimentu jsou keramické pánve české špičkové značky Tescoma a osvědčených výrobců Ballarini a ORION.

Nebyly nalezeny žádné položky.