Více informací

Fondue
Info

Fondue je vhodným dárkem pro všechny milovníky netradičního stolování a výjimečných lahůdek. Sada na fondue se hodí pro romantické chvíle ve dvou, pro příjemně strávené chvíle s rodinou nebo může být důvodem pro uspořádání milého setkání s přáteli. Nabízíme několik zajímavých druhů fondue sad, ze kterých si jistě vyberete tu pravou.

Co obsahuje sada na fondue?

Fondue set je obvykle tvořen miskou, stojánkem a vidličkami. U některých fondue sad najdete i praktické naběračky. Miska a ostatní součásti fondue sady mohou být vyrobeny z kovu, z litiny, z plastu, z keramiky, z porcelánu, z chromu nebo z nerezu. Každý má tedy možnost vybrat si svůj oblíbený materiál.

Druhy fondue sad

Fondue sady se vyrábějí pro milovníky sladkých i slaných dobrot. Můžete je využít na klasické masové nebo sýrové fondue, sladké fondue spojuje oblíbenou čokoládu s ovocem. Sady na sýrové a masové fondue jsou obvykle větší a vhodné pro velké skupiny strávníků, čokoládové fondue se vyrábějí i v malé verzi, kterou využijete při romantickém posezení s partnerem.

Jak funguje fondue?

Zcela jednoduše. Nad plamenem se v misce rozehřívá sýr nebo čokoláda, záleží na tom, na co máte zrovna chuť. Pokud se rozhodnete pro sladkou variantu, připravíte si na tác nebo na talířek různé druhy ovoce (oblíbený je banán, jahody nebo hroznové víno) a po rozehřátí čokolády si napíchnete na vidličku, která je součástí fondue setu, jeden kousek ovoce. Ten namočíte do rozehřáté čokoládové pochoutky. A už si můžete užívat lahodného spojení ovoce a čokolády.

Co na fondue potřebujete?

Pokud si u nás zakoupíte některou z fondue sad, moc dalšího nepotřebujete. Hodit se Vám bude svíčka, některé fondue sety mají kahan nebo plynový hořák. Na Vás zůstane pouze výběr oblíbených pochutin, které budete do fondue namáčet.

A co příslušenství?

Ztratila se Vám jedna z vidliček? Chybí Vám kahan? Potřebujete dokoupit hořlavý gel? Nelamte si hlavu s tím, kde budete doplňky k fondue shánět a s důvěrou se obraťte na nás. Kromě kompletních fondue setů Vám nabízíme i potřebné příslušenství.

 

V našem sortimentu naleznete kvalitní fondue sady od osvědčených výrobců Tescoma a ORION.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Fondue LITINA 11 dílů

Fondue LITINA 11 dílů

Fondue set je ideální pro posezení s přáteli při klasickém masovém, sýrovém nebo čokoládovém fondue.

899 Kč s DPH
Tescoma

Čokoládové fondue DELÍCIA

Čokoládové fondue DELÍCIA

V elektrickém čokoládovém fondue DELÍCIA připravíte snadno a rychle lahodné fondue z bílé, hořké neb

899 Kč s DPH959 Kč s DPH
Tescoma

Šálek na espresso s podšálkem myCOFFEE, 6 ks, Pastels

Šálek na espresso s podšálkem myCOFFEE, 6 ks, Pastels

   Pastelové šálky pro milovníky jemných odstínů   Představujeme moderní kávový servis, který se

1 120 Kč s DPH1 199 Kč s DPH