Více informací

Andělské zvonění

Vneste domů kouzlo adventu s andělským zvoněním ryze české výroby. Zvonící stromek je tradičním prvkem Vánoc, který měli doma už naši předkové a nyní ho můžete mít doma opět i vy. Vánoční andělské zvonění, které najdete v naší nabídce je původní variantou andělského zvonění. Obnovená výroba v Rožmitále pod Třemšínem zachránila původní retro andělské zvonění a vrátila této krásné vánoční dekoraci původní tvář. Andělské zvonění je ručně vyráběný originál, který potěší zejména malé děti. Krásný zlatý stromek s původním vzorem jehličí, jablonecká bižuterie, zlaté doplňky a svíčky vyzařující útulnou atmosféru tvoří jeden celek vánoční dekorace – andělské zvonění. Ve chvíli, kdy zapálíte svíčky, andělské zvonění/kolotoč se rozběhne a domovem se rozezní jemné cinkání. Svíčky do andělského zvonění můžete nahradit i tím, že postavíte vánoční zvonící stromek na radiátor a kolotoč bude pohánět teplý stoupající vzduch. Udělejte si i vy doma jedinečnou atmosféru s tradičním andělským zvoněním české výroby.

Před 12 lety nám ve vánočně vyzdobeném domě stále něco chybělo. Myšlenka nostalgicky padla na malý zářivý stromek a zvuk cinkajících korálků rozpohybovaných teplým vzduchem od hořících svíček. Do Vánoc zbývalo pár dní, asi za dvojnásobek ceny se podařilo sehnat bazarový kousek. Právě tehdy vzniklo nadšení vrátit tuto milou tradici do českých rodin.

Zvonící stromek naší ryze české výroby je původní českou variantou celosvětově oblíbeného andělského zvonění. Počátky jeho výroby jsou datovány do 50. let minulého století do Frýdlantu v Čechách. Déle než rok jsme usilovně pracovali na znovuobnovení výroby, abychom Vám více než jednu celou dekádu mohli nabízet zcela unikátní a autentickou podobu Zvonícího stromku. Přes všechny aspekty dnešní doby jsme zachovali kompletně ruční zpracováníoriginalitukvalitní komponenty a díly výhradně českého původu.

Jsme velmi rádi, že Vám právě v dnešní době můžeme nabídnout osobitý zážitek kouzla Vánoc našeho dětství. Nálada Adventu a Vánoc doplněna o nezapomenutelnou kulisu zvuku zvonění rozzáří, tak jako nám v minulosti, především oči našich dětí.

 

 

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce

Andělské zvonění

Andělské zvonění - stromek - zlatá a stříbrná barva - česká výroba

již opět skladem!      Zvonící stromek Obnovená česká výroba (= stejné andělské zvonění, které j

990 Kč s DPH999 Kč s DPH

Originální svíčky k Andělskému zvonění

Originální svíčky k Andělskému zvonění

Originální svíčky k Andělskému zvonění, 12ks.

49 Kč s DPH59 Kč s DPH