Více informací

Pánve na lívance
Info

Milujete velké víkendové snídaně? Chystáte si rádi brunch? Pokud ano, jistě budete souhlasit s tím, že na stole plném dobrot nesmí chybět čerstvě připravené lívance. Tuto lahůdku si rádi dopřejí dospělí i děti. Jak ale nasmažit dostatečné množství lívanců, pokud je vás doma opravdu hodně, nebo pokud čekáte velkou návštěvu? Účinným pomocníkem pro vás pak bude kvalitní pánev na lívance. Nejdůležitějším kritériem při výběru je odolný nepřilnavý povrch lívanečníku. Pokud vlastníte indukční sporák, ujistěte se, zda je vámi vybraný lívanečník vhodný na indukci. Součástí našeho sortimentu jsou především pánve na lívance značky Tescoma, Orion a Belis. Vybrat si můžete pánev se čtyřmi, pěti nebo dokonce i se sedmi oky. Pokud si nechcete pořizovat novou pánev, ale přesto byste chtěli, aby vaše lívance byly jeden jako druhý, máme pro vás jiné elegantní řešení. Vyzkoušejte formu na lívance nebo jednotlivé silikonové formičky.

Jak vybrat tu nejlepší pánev na lívance?

Nejdůležitějším kritériem při výběru je odolný nepřilnavý povrch. Můžete pak smažit na malém množství oleje a práce vám půjde rychle od ruky, protože lívance se nebudou přichytávat. Od klasických pánví se pánev na lívanečky liší rozdělením na menší jednotlivé sekce. Těsto nalejete do jednotlivých částí a pak už jen čekáte, až bude snídaňová dobrota hotová. Díky tomuto speciálnímu dělení je pánev vhodná také na volská oka nebo na bramboráčky.

Pokud vlastníte indukci, ujistěte se, zda je vámi vybraná pánev vhodná na tento tepelný zdroj. Ostatní druhy sporáků obvykle nejsou problémem, ať už vaříte na plynu, na elektřině nebo na sklokeramické desce. Některé pánve na lívance jsou dokonce vhodné i do trouby, některé zase můžete umývat i v myčce nádobí.

Pánve na lívance se liší počtem jednotlivých ok. Vybrat si můžete se čtyřmi, pěti nebo dokonce i se sedmi oky. Větší pánve přinášejí podstatnou časovou úsporu při smažení velkého množství lívanečků.

Pokud si nechcete pořizovat novou pánev, ale přesto byste chtěli, aby vaše lívance byly jeden jako druhý, máme pro vás jiné elegantní řešení. Vyzkoušejte formu na lívance nebo jednotlivé formičky. Formu jednoduše položíte na pánev, dovnitř nalijete těsto, a čekáte na lahodný výsledek. Formičky jsou vyrobené ze žáruvzdorného silikonu a odolávají teplotám až 230 °C. Kromě lívanců je můžete použít i na sázená vejce.

Součástí našeho sortimentu jsou především pánve na lívance značky Tescoma, Orion a Belis.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Pánev na volská oka pr. 25 cm

Pánev na volská oka pr. 25 cm

Pánev na volská oka s nepřilnavým povrchem z řady ekonomy. Volská oka nebo lívanečky připravíte klas

229 Kč s DPH
Orion

Pánev GRANDE na volská oka pr. 27 cm

Pánev GRANDE na volská oka pr. 27 cm

Pánev na volská oka/lívance je odlévaná masivní pánev se sníženým okrajem a s velmi kvalitním nepřil

649 Kč s DPH
Orion

Pánev GRANDE na volská oka pr. 27 cm

Pánev GRANDE na volská oka pr. 27 cm

Pánev na volská oka/lívance je odlévaná masivní pánev se sníženým okrajem a s velmi kvalitním nepřil

699 Kč s DPH
Tescoma

Tescoma SmartCLICK - pánev na lívance 4 oka 24 cm

Tescoma SmartCLICK - pánev na lívance 4 oka 24 cm

Pánev Tescoma SmartClick - Masivní kuchyňská pánev s odnímatelnou rukojetí vynikající pro přípravu v

1 589 Kč s DPH1 699 Kč s DPH