Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Pánve na volská oka
Info

Pořádná víkendová snídaně nebo brunch se neobejde bez kvalitně připravených vajíček. Oblíbenou variantou jejich podávání jsou volská oka. Když se do nich pustíte na obyčejné pánvi, není to vůbec jednoduché. Každé vejce je jinak velké, přichytávají se, a když jsou hotové, špatně se sundávají. To se vám u speciální pánve na volská oka stávat nebude. Pánev na volská oka by měla mít kvalitní nepřilnavý povrch. Rozhodně se nezapomeňte zaměřit na to, na který typ ohřevu se vámi vybraná pánev hodí. Výjimku tvoří indukce. Pánve na tento tepelný zdroj jsme zařadili do sekce pánve na volská oka na idukci. Popřemýšlejte také, jaké množství volských ok nebo lívanečků obvykle připravujete. Pánev může být rozdělena na čtyři nebo pět sekcí, v naší nabídce najdete ale i pánvičku, která najednou pojme až sedm volských ok. Součástí našeho sortimentu jsou především pánve na volská oka značky Orion, Tescoma a Belis.

Jak vybrat tu nejlepší pánev na volská oka?

Pánev na volská oka by měla mít kvalitní nepřilnavý povrch. Ten vám podstatně usnadní práci při vaření i při následném čištění. Od klasických pánví se pánev na vajíčka liší rozdělením na menší jednotlivé sekce. Do každé z nich rozklepnete jedno vejce a už se můžete těšit na chutný výsledek. Díky tomuto rozdělení je pánev vhodná také na lívance nebo na bramboráčky.

Rozhodně se nezapomeňte zaměřit na to, na který typ ohřevu se vámi vybraná pánev hodí. Obvykle můžete každou pánvičku použít na plynové i elektrické sporáky, stejně jako na sklokeramické desky. Výjimkou ale může být indukce, která vyžaduje speciální nádobí – to platí i pro pánev na volská oka. Některé pánvičky jsou dokonce vhodné i do trouby, některé zase můžete umývat i v myčce nádobí.

Popřemýšlejte také, jaké množství volských ok nebo lívanečků obvykle připravujete. Pánev může být rozdělena na čtyři nebo pět sekcí, v naší nabídce najdete ale i pánvičku, která najednou pojme až sedm volských ok – ta je ideální pro velké rodiny či pro setkání s přáteli.

Součástí našeho sortimentu jsou především pánve na volská oka značky Orion, Tescoma a Belis.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Pánev volská oka pr. 25 cm

Pánev volská oka pr. 25 cm

Pro milovníky nadýchaných lívanečků, křupavých bramboráčků nebo volských ok sáhněte po pánvi s nepři

199 Kč s DPH
Orion

Pánev GRANDE na volská oka pr. 27 cm

Pánev GRANDE na volská oka pr. 27 cm

Spojení jednoduchého, ale účelného designu s kvalitou nepřilnavého povrchu dělá z této pánve základn

599 Kč s DPH
Orion

Forma na volská oka pr. 7,5 cm 2 ks

Forma na volská oka pr. 7,5 cm 2 ks

Forma na sázená vejce - snadná a rychlá příprava. Formu položíte na pánev, do tvořítka vyklepnete ve

79 Kč s DPH
Tescoma

Pánev 4 oka Tescoma PREMIUM 22x22 cm

Pánev 4 oka Tescoma PREMIUM 22x22 cm

Masivní odlévaná pánev vynikající pro přípravu sázených vajec, lívanců, bramboráčků apod. Je opatřen

779 Kč s DPH