Více informací

Titanové pánve
Info

Titanová pánev je ideální pro všechny zastánce zdravého vaření. Pokrmy na ní můžete připravovat s minimálním množstvím tuku nebo i zcela bez tuku. Jídlo je dietnější a zdravější, vaří a peče se ve vlastní šťávě. Široká nabídka rozdílných tvarů a typů titanových pánví uspokojí kuchařská přání i těch nejnáročnějších zákazníků. V našem sortimentu najdete nejen klasické titanové pánve jako je titanová pánev kulatá s poklicí. Nabízíme také titanové pánve na indukci nebo známou titanovou grilovací pánev, která díky neobvyklému hranatému tvaru poskytuje dostatečný prostor pro grilování. Naše nabídka zahrnuje především titanové pánve italského výrobce Ballarini a značky Monix.

Titanové pánve jsou absolutně nepřilnavé

Titanové pánve jsou absolutně nepřilnavé – nečeká Vás tedy žádné neoblíbené dlouhotrvající čištění po každém smažení. Na pánvi se neobjevují žádné přichycené zbytky potravin. Snadno ji očistíte bez namáhavého drhnutí. Výrobci doporučují pánev pouze otřít ubrouskem a opláchnout vodou.

Titanová pánev odolá i hrubšímu zacházení

Pánev titanová odolá i hrubšímu zacházení. Nemusíte se bát použití kovové obracečky nebo dokonce vidličky. Pánve z titanu jsou kovuvzdorné, nehrozí tedy žádné poškození. Už žádné dlouhé dumání, zda na tuto pánev mohu použít dřevěnou, silikonovou nebo plastovou vařečkou. Vezměte do ruky tu nejbližší a bez obav míchejte!

Další předností titanového nádobí

Další předností titanového nádobí je jeho tvarová stálost a extrémní odolnost. Titan nabízí vynikající pevnost. Vaše titanová pánev se díky ní udrží dlouhá léta ve skvělé kondici.

 

Titanové pánve nabízejí bezkonkurenční tepelnou vodivost. Po rozehřátí pánve na požadovanou teplotu můžete zdroj tepla stáhnout, případně i zcela vypnout. Naakumulovaná energie zajistí dopečení jídla i bez dalšího ohřívání. Díky tomu dochází k podstatné úspoře energie a Vaše vaření je levnější. 

Široká nabídka rozdílných tvarů a typů titanových pánví

Široká nabídka rozdílných tvarů a typů titanových pánví uspokojí kuchařská přání i těch nejnáročnějších zákazníků. V našem sortimentu najdete nejen klasické titanové pánve jako je titanová pánev kulatá s poklicí nebo se skleněnou poklicí. Nabízíme také titanové pánve na indukci nebo známou titanovou grilovací pánev, která díky neobvyklému hranatému tvaru poskytuje dostatečný prostor pro grilování.

Naše nabídka titanových pánví

Naše nabídka se pyšní oblíbenými titanovými pánvemi italského výrobce Ballarini, které Vás potěší zajímavým designem a perfektní kvalitou, garantovanou výrobou v Itálii. Vyzkoušejte například titanovou pánev Cortina Ballarini a sami se přesvědčte o jejích vynikajících užitných vlastnostech. Ballarini se také pyšní svou produktovou řadou Taormina.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Tescoma

Pánev TitanPOWER ø 24 cm

Pánev TitanPOWER ø 24 cm

Pánve na indukci i do trouby   Charakterizuje je extrémně vysoká odolnost, tvrdost a oděruvzdornos

1 279 Kč s DPH1 369 Kč s DPH
Tescoma

Pánev TitanPOWER ¤ 26 cm

Pánev TitanPOWER ¤ 26 cm

Pánve na indukci i do trouby   Charakterizuje je extrémně vysoká odolnost, tvrdost a oděruvzdornos

1 369 Kč s DPH1 469 Kč s DPH
Tescoma

Pánev TitanPOWER ¤ 28 cm

Pánev TitanPOWER ¤ 28 cm

Pánve na indukci i do trouby   Charakterizuje je extrémně vysoká odolnost, tvrdost a oděruvzdornos

1 629 Kč s DPH1 739 Kč s DPH