Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Nerezové pánve
Info

Nerezové pánve se stejně jako nerezové hrnce a kastroly těší v českých kuchyních dlouhodobé oblibě. Pánev z nerezu bývá často součástí sady nerezového nádobí a nachází při přípravě pokrmů častého využití.

Nerezové nádobí se vyrábí ze slitiny železa a hliníku, do nichž se v přesně daném procentuálním množství přidává chrom a nikl. Nerezové pánve díky tomu vykazují dobrou tvarovou stálost.

 

Stejně jako u každého jiného nádobí je i u nerezové pánve důležitá kvalita. Pokud si vyberete kvalitní nerezovou pánev, nedočkáte se nepříjemného překvapení v podobě krátkodobé životnosti nebo dokonce tvarově nestabilního kusu. Za kvalitu námi nabízených výrobků ručíme, a proto s nákupem u nás budete více než spokojeni. Naše kvalitní nerezové pánve se osvědčují dobrou vodivostí a vysokou materiálovou stálostí.

Výhody nerezových pánví

Máte rádi steaky? Pak je pro Vás nerezová pánev tou pravou volbou. Můžete ji rozpálit na vysokou teplotu, díky čemuž je ideální na přípravu steaků.

 

Nespornou výhodou nerezové pánve je značná odolnost vůči poškrábání. Při vaření a pečení bez obav použijte kovové, plastové, silikonové nebo dřevěné náčiní. Nerezová pánev je proti běžnému mechanickému poškození v podstatě imunní.

 

Při výběru nerezové pánve věnujte pozornost nejen vnitřku pánve, ale také rukojeti. Měla by být ergonomická a kvalitně zpracovaná. Je důležité, aby se Vám pánev z nerezu při vaření dobře držela a také aby se Vám s pánví lehce manipulovalo.    

 

Dalším plusem nerezové pánve je její elegantní vzhled. V době, kdy ji nepoužíváte, si ji můžete v kuchyni vystavit. Pokud ji připevníte na kuchyňskou linku například pomocí háčku a budete ji věnovat odpovídající péči, odvděčí se Vám dlouhotrvající krásou a bude blyštící se ozdobou Vaší kuchyně.

Naše nabídka nerezových pánví

Součástí našeho sortimentu jsou kvalitní nerezové pánve značky ORION, Tescoma, Fissler a Lamart. Lamart je francouzská značka inspirovaná hravým vařením bývalého francouzského šéfkuchaře Pierra Lamarta.

 

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce

Wok PRESIDENT ¤32 cm

Wok PRESIDENT ¤32 cm

Wok PRESIDENT Existuje jen jeden druh nádobí, který nahradí hrnce, pánve napařovací i fritovací hrn

3 999 Kč  s DPH
Kolimax
Novinka

Pánev nerezová CERAMMAX PRO průměr 26

Pánev nerezová CERAMMAX PRO průměr 26

Nerezová pánev s poklicí představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vho

1 399 Kč  s DPH 1 599 Kč s DPH
Kolimax
Novinka

Pánev nerezová FLONAX STANDARD průměr 26

Pánev nerezová FLONAX STANDARD průměr 26

Nerezová pánev představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro ka

999 Kč  s DPH 1 079 Kč s DPH