Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Teflonové pánve
Info

Teflonové pánve patří mezi oblíbenou výbavu českých kuchyní. Důvodem jejich popularity je nepřilnavý povrch, díky kterému na teflonové pánvi připravíte svá oblíbená jídla s minimem tuku. Při vaření na teflonové pánvi se vyhněte používání kovového náčiní, hrozí poškrábání nepřilnavého povrchu. Pokud vaříte na indukci, nezapomeňte zkontrolovat, zda Vámi vybraná pánev je na indukci vhodná. Kvalitní teflonové pánve Vás potěší i svou dobrou cenovou dostupností, která představuje jejich další plus. Součástí našeho sortimentu jsou kvalitní teflonové pánve známé české velkoobchodní značky ORION, Tefalčeské jedničky Tescoma a francouzské firmy Lamart, které jsou inspirované hravým vařením bývalého francouzského šéfkuchaře Pierra Lamarta.

Vyhněte používání kovového náčiní

Při vaření na teflonové pánvi se vyhněte používání kovového náčiní, hrozí poškrábání nepřilnavého povrchu. Ze stejného důvodu nejsou vhodné příliš ostré pomůcky z jakéhokoli materiálu. Poškrábání antiadhezního povrchu porušuje nepřilnavost pánve.

Nejoblíbenější velikost teflonové pánve

Nejoblíbenější velikostí teflonových pánví je pánev s průměrem 28 cm, v našem sortimentu ale najdete i další rozměry. Můžete si tak pořídit třeba i poloviční pánev, která má průměr 14 cm nebo také speciální pánev na volská oka, na které můžete smažit až čtyři vejce současně.

Teflonová pánev na indukci

S teflonovými pánvemi se můžete pustit do vaření na všech tepelných zdrojích. Pokud ale vaříte na indukci, nezapomeňte zkontrolovat, zda Vámi vybraná zvolená teflonová pánev je na indukci vhodná. Výrobci naštěstí vnímají rostoucí zastoupení indukčních plotýnek v českých domácnostech a nabízejí stále častěji teflonové nádobí, které své využití najde i na indukci.

Naše nabídka teflonových pánví

Součástí našeho sortimentu jsou kvalitní teflonové pánve známé české velkoobchodní značky ORION, Tefalčeské jedničky Tescoma a francouzské firmy Lamart, které jsou inspirované hravým vařením bývalého francouzského šéfkuchaře Pierra Lamarta.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Tescoma

Wok PRESTO ¤ 28 cm

Wok PRESTO ¤ 28 cm

599 Kč  s DPH
Tescoma

Pánev PRESTO ¤ 12 cm, modrá

Pánev PRESTO ¤ 12 cm, modrá

99 Kč  s DPH 169 Kč s DPH
Tescoma

Wok i-PREMIUM ¤ 28 cm

Wok i-PREMIUM ¤ 28 cm

1 199 Kč  s DPH
Tescoma

Pánev PRESTO ¤ 20 cm

Pánev PRESTO ¤ 20 cm

239 Kč  s DPH 299 Kč s DPH
Tescoma

Pánev PRESTO ¤ 22 cm

Pánev PRESTO ¤ 22 cm

359 Kč  s DPH
Tescoma

Pánev PRESTO ¤ 24 cm

Pánev PRESTO ¤ 24 cm

399 Kč  s DPH
Tescoma

Pánev PRESTO ¤ 26 cm

Pánev PRESTO ¤ 26 cm

469 Kč  s DPH
Tescoma

Pánev PRESTO ¤ 30 cm

Pánev PRESTO ¤ 30 cm

569 Kč  s DPH
Tescoma

Pánev PRESTO ¤ 18 cm

Pánev PRESTO ¤ 18 cm

279 Kč  s DPH
Tescoma

Pánev PRESTO ¤ 28 cm

Pánev PRESTO ¤ 28 cm

499 Kč  s DPH