Všem našim zákazníkům oznamujeme, že náš e-shop bude do konce srpna mimo provoz.

Děkujeme za pochopení.

Petr Franta

menu

Reklamační řád

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od vybraného přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození způsobeného při přepravě. Pokud ano, pak je povinen dále zkontrolovat jestli opravdu došlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat přepravce. Prodávajícího je povinen informovat nejpozději do dvou pracovních dnů od převzetí zboží. Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. Pro úspěšné vyřízení reklamace platí následující podmínky: Je-li nutné zboží reklamovat, prosíme, zjištěné vady oznamte co nejdříve prodávajícímu e-mailem na adresu info@domacipotreby-franta.cz, případně telefonicky nebo písemně na adresu uvedenou níže společně se základními údaji:

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním. Nárok na uplatnění záruky může zaniknout zejména v následujících případech:

 

•Zboží bylo poškozeno při přepravě, kupující si je nepřekontroloval či neinformoval o této skutečnosti přepravce a prodejce (v případě, že dodávka vykazuje zjevné vady přepravního obalu, je kupující oprávněn odmítnout převzetí). •Pokud dojde k porušením ochranných pečetí a nálepek, pokud na výrobku jsou. •Neodbornou instalací, zacházením či obsluhou, použitím, které jsou v rozporu s návodem k obsluze. •Používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají parametrům uvedeným v dokumentaci. •Zboží bylo poškozeno živly. •Zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci.

 

V případě zjištění výrobní vady a pokud bude závada opravitelná, má výrobce právo na opravu zboží. Pokud závada opravitelná nebude, máte možnost:

 

1.Nárokovat nové identické zboží. 2.Odstoupit od smlouvy a v tom případě vám vrátíme vaše peníze zpět. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného a balného.

 

Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.