Více informací

Filtrační konvice
Info

Všichni milovníci vynikající kávy a lahodného čaje by měli zbystřit pozornost. Máme pro Vás naprosto jedinečnou možnost, jak vylepšit dokonalost chuti Vašeho oblíbeného nápoje. Až jednou vyzkoušíte kávu nebo čaj, který bude připravený z vody z filtrační konvice, nebude už chtít pít jiný. Rozdíl chuti je naprosto omračující. Jemnou chuť filtrované vody oceníte i při přímé konzumaci čisté vody nebo třeba vody se sirupem.

Co všechno umí filtrační konvice?

Filtrační konvici oceníte v každé domácnosti. Zajistí Vám i celé Vaší rodině mimořádně chutnou a zdravotně nezávadnou vodu. Pomocí kvalitního filtračního systému dochází k redukci obsahu chloru, vodního kamene, organických nečistot, některých pesticidů a těžkých kovů, ale zároveň jsou zachovány pevné částice hořčíku a vápníků. To špatné jde tedy pryč, to dobré a potřebné zůstává.

Filtrační konvice Brita

Filtrační konvice Brita patří mezi absolutní špičku na našem trhu. Pokud sháníte nejlepší filtrační konvici, vyberte si konvici Brita a budete nadmíru spokojeni. Konvice disponuje mechanickým indikátorem výměny patrony, který Vás vždy včas upozorní na nutnost výměny filtrační patrony. Plní se vodou přes odnímatelné víko a to spolu s ergonomickým tvarem zaručuje jednoduchou manipulaci. Perfektně se vejde do dveří chladničky a můžete ji bez obav umývat v myčce nádobí.

Vyzkoušejte značkovou kvalitu

Filtrační konvice Brita Vás potěší svým bezchybným filtrovacím výkonem. Díky jejímu elegantnímu designu se navíc stane ozdobou Vašeho jídelního stolu. Filtrační konvici využijete nejen pro přípravu vody vhodné na kávu, vychlazenou vodu z ní můžete popíjet v průběhu celého dne.  Nezaskočí Vás nepříjemný pocit žízně a pochutnáte si na vylepšené filtrované vodě, která je zdravě zbavena všech svých nevhodných složek.

Náhradní filtry

Na filtrační konvici Brita si u nás samozřejmě můžete dokoupit i náhradní filtry. Pokud nevíte co s použitými filtry, můžete je u nás vrátit, nové filtry vás poté budou stát o to méně.

Kromě filtrační konvice Brita si unás můžete pořídit i filtrační konvive ORION. Orion dělá celý program, jako je u konvic Brita.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Filtrační konvice Carbo 2,4 l

Filtrační konvice Carbo 2,4 l

Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stu

499 Kč s DPH
Orion

Filtr do konvice 111968, 111990, 111991

Filtr do konvice 111968, 111990, 111991

Náhradní filtrační patrony do filtračních konvic snižují obsah vodního kamene, odstraňují nežádoucí

129 Kč s DPH
Orion

Filtr do konvice 111968,111990,111991 3 ks

Filtr do konvice 111968,111990,111991 3 ks

Náhradní filtrační patrony do filtračních konvic snižují obsah vodního kamene, odstraňují nežádoucí

369 Kč s DPH