Více informací

Zásobník na vodu
Info

Pijí Vaše děti málo? Máte obavy, že jejich pitný režim nepokrývá dostatečně potřeby jejich těla? Máme pro Vás nápad, jak tuto nepříjemnou situaci řešit. Zkuste Vašim ratolestem nabídnout nápoje v nové a netradiční formě. Naše zkušenosti ukazují, že s pomocí chytrého a zároveň jednoduchého vynálezu se jejich odpor k pití může zcela změnit. Prohlédněte si naši nabídku zásobníků na vodu a dopřejte Vašim dětem radost ze samostatné regulace jejich pitného režimu.

Dětský zásobník na vodu

Zásobníky na vodu pro děti jsou vyrobeny tak, aby se Vašim ratolestem opravdu líbily. Většinou jsou ve formě zvířátek, může to být slon, tučňák, medvěd nebo prasátko. Výrobci vždy myslí na to, že dětské ruce jsou menší než naše dospělé a přizpůsobují tomu možnosti manipulace se zásobníkem. Někdy je třeba zatáhnout za páčku, jinde se mačká sloní chobot, s jehož pomocí pak do přistaveného pohárku vytéká nápoj. Zásobníky se hodí na čistou vodu, můžete je ale využít i na ovocné šťávy. Vaše děti zásobník potěší hned dvakrát – stane se jejich oblíbeným nápojovým pomocníkem, díky kterému se mohou napít kdykoli dle jejich chuti a žízně, a navíc naučí je pravidelnému pitnému režimu.

A co dospělí?

Nemějte obavy, myslíme i na dospělé. I pro Vás máme několik variant, jak si zpříjemnit nutnost dodržování pitného režimu. Můžete si vybrat dózu s objemem 5 litrů, která je vhodná na uchovávání a nalévání nápojů. Nápoje jsou díky uzavření nádoby chráněné před hmyzem. Vy si požadované množství pití dávkujete jednoduše pomocí dávkovače. Dózu na nápoje můžete i přenášet – je vybavena praktickým uchem.

Láhev s chladicí nádobkou

Pokud máte rádi opravdu studené nápoje, vyzkoušejte naši láhev na nápoje se středovou chladicí nádobkou. Do nádobky vkládáte led. Ten nápoj ochladí, ale nerozředí jej. Do sklenice si nápoje dávkujete pomocí kohoutku. Láhev je vhodná i na nápoje s drobnými kousky ovoce, můžete si připravit bowli a popíjet ji přímo z láhve.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Nápojová láhev s kohoutkem Apple 6,5 l

Nápojová láhev s kohoutkem Apple 6,5 l

Stylově tvarovaná skleněná nádoba s víkem je skvělým pomocníkem při servírování domácí ovocné šťávy

599 Kč s DPH
Orion

Nápojová láhev s kohoutkem 3,5 l

Nápojová láhev s kohoutkem 3,5 l

Láhev s kohoutkem na vypouštění tekutiny je vhodná na různé party bowle, ovocné šťávy, limonády. Šir

299 Kč s DPH
Orion

Nápojová láhev s kohoutkem 4 l

Nápojová láhev s kohoutkem 4 l

Stylově tvarovaná skleněná nádoba s plechovým víkem na závit je skvělým pomocníkem při servírování d

379 Kč s DPH
Orion

Nápojová láhev s kohoutkem 8,8 l + 4 ks sklenice

Nápojová láhev s kohoutkem 8,8 l + 4 ks sklenice

Sada láhve s kohoutkem na vypouštění tekutiny, stojanu a čtyř STRAW sklenic. Je vhodná na různé part

899 Kč s DPH
Orion

Zásobník na vodu TERMO s dávkovačem 8 l

Zásobník na vodu TERMO s dávkovačem 8 l

Termonádoba s víkem a s kohoutkem je skvělým pomocníkem při uchování i servírování teplých nápojů na

599 Kč s DPH