Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Nádobí
Info

Nádobí je základní součástí kuchyňského vybavení – bez hrnců, kastrolů, rendlíků nebo pekáčů ani neuvaříte, ani neupečete. Dobře zvolené hrnce Vám zajistí správné tepelné zpracování pokrmů. V naší nabídce najdete kvalitní nádobí českých i světových výrobců značek BAFBallariniBanquetBelisORION a TESCOMA. V sortimentu máme jednotlivé kusy i celé sady nádobí. Celkobě naše nabídka zahrnuje keramické, titanovéteflonové, litinovéměděnésmaltované a nerezové nádobí. Tlakové hrncepekáčeformy na pečení a nadobí do mikrovlnné trouby. Pokud vaříte na indukci, navštivte sekci sady nádobí na idukci.

Litinové nádobí

Litinové nádobí je trvanlivé a odolné proti mechanickému poškození. Překvapí Vás svou dlouhou životností – kvalitní litinové nádobí se dědí z generace na generaci. Můžete je použít na všech druzích tepelných spotřebičů včetně indukce. Litinové nádobí se smaltovaným povrchem se snadno udržuje. Při vaření a pečení potřebujete jen minimální množství tuku. Litina výborně vede teplo, po rozpálení nádoby můžete sporák stáhnout a jídlo se díky naakumulované energii připravuje jen s použitím minimálního tepla. Litinové nádobí je proto vhodné pro pomalé dušení nebo pečení. Pokrm v litině zůstane dlouho teplý.

Nerezové nádobí 

Nerezové nádobí je stálicí českých kuchyní. Poskytuje dobrou odolnost a nekomplikovanou údržbu. Vyrábí se z ušlechtilé nerezavějící oceli. Nerezové nádobí je elegantním doplňkem kuchyňské linky, v naší nabídce najdete celou řadu lákavých designů jednotlivých hrnců, kastrolů i rendlíků, součástí sortimentu jsou i celé sady nerezového nádobí.

Titanové nádobí

Titanové nádobí je hitem posledních let. Titanové hrnce a kastroly mají zcela antiadhezní povrch, pokrmy na nich připravíte bez přichycení nebo připálení. Titan je navíc extrémně odolný a hrnce vydrží i hrubější zacházení. Povrch je kovuvzdorný – bez obav můžete při přípravě jídel použít i kovové náčiní. Titanové nádobí je vhodné na všechny zdroje tepla včetně indukce.

Smaltované nádobí

Smaltované nádobí je stejně jako nerezové častým vybavením českých kuchyní. Smalt nabízí nepřilnavý povrch, dobrou vodivost tepla a odolnost vůči mechanickému opotřebení. Teplo rozvádí rovnoměrně, čímž napomáhá rychlé a zdravé přípravě pokrmů. Bez problému je můžete mýt v myčce nádobí.

Nádobí s keramickým povrchem

Nádobí s keramickým povrchem je synonymem zdravého vaření. Vařit, péct i smažit můžete zcela bez použití tuku. Pokrmy se na keramickém nádobí nepřichycují a nepřipalují, hrnce a kastroly se snadno udržují. Keramika má vynikající odolnost vůči vysokým teplotám, nevadí jí ani skokové změny teplot. Přírodní původ keramického povrchu zajišťuje, že se do jídla při vaření neuvolňují žádné škodlivé látky.

Keramické nádoby

V sekci keramických nádob najdete oblíbené hrnce kyseláče, které slouží především k domácí přípravě nakládaných pokrmů, jako jsou utopenci, kvašáky, sýry a jiné lahůdky nakládané do oleje nebo do octového nálevu. Kyseláče udržují stálou teplotu a nepropouští světlo – potraviny díky tomu mají výhodnější podmínky pro dozrání a získají správnou chuť. Nabízíme také keramické žáruvzdorné hrnce, které můžete použít na přímý zdroj tepla. Překvapí Vás svými vynikajícími akumulačními schopnostmi, pokrmy v nich vydrží po dlouhou dobu teplé.

Teflonové nádobí

Teflonové nádobí je žádané pro svůj nepřilnavý povrch. Jídla na něm připravíte rychle a s minimem tuku – na teflonu ale můžete vařit i zcela bez tuku. Při vaření na teflonovém nádobí používejte jen nekovové náčiní, abyste předešli poškrábání antiadhezního povrchu. Stejně tak při mytí dejte přednost jemné straně houbičky, vyhněte se drátěnkám a brusným čisticím prostředkům.

Indukční nádobí

Indukční nádobí jsou všechny hrnce, kastroly a rendlíky, které můžete použít pro vaření na indukční varné desce. Vaření v indukčních hrncích a kastrolech je bezpečné, rychlé a ekonomické – spotřebovává se minimum energie. Dno hrnce musí být feromagnetické, aby hrnec na indukci fungoval. Většina nádobí, které nabízíme, s tímto tepelným zdrojem počítá, přesvědčte se ale prosím vždy u konkrétního výrobku, pro které spotřebiče je vhodný.

Tlakové hrnce

Tlakové hrnce zaručují ekonomické vaření – znatelně se zkrátí doba přípravy pokrmů a s tím jde ruku v ruce i úspora energie. Jedná se o tlustostěnné hrnce, které vaří za vyššího tlaku, než je běžný atmosférický tlak. Vyrábějí se z kvalitní nerezavějící oceli a můžete je použít na všech druzích tepelných zdrojů včetně indukce. Jsou vhodné pro přípravu vývarů, gulášů, masa, luštěnin a dalších oblíbených jídel. Tlakové hrnce nabízíme v rozdílných velikostech a designových provedeních.

Formy na pečení

Nezapomínáme ani na cukráře a pekaře a nabízíme celou řadu forem na pečení. Vybírat můžete mezi nerezovými, silikonovými a teflonovými formami nejrůznějších tvarů a velikostí.

Pekáče

Pokud rádi pečete, nadchne Vás naše nabídka pekáčů. V sortimentu máme pekáče s keramickým povrchem, nerezové, skleněné, smaltované, teflonové i titanové, z nichž si vybere i ten nejnáročnější kuchař či kuchařka.

Poklice

V případě, že se Vám rozbila poklička na Váš oblíbený hrnc, nezoufejte, u nás si můžete koupit náhradní. Nabízíme poklice různých rozměrů za ceny, které Vás příjemně překvapí.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Forma silikon PRACNY 20 mix

Forma silikon PRACNY 20 mix

Silikonové formy jsou lehké a nepřilnavé, těsto se v nich nepřipéká, nepohlcují pachy z potravin. Od

159 Kč s DPH
Orion

Hrnec nerez Gastro 10,6 l poklice

Hrnec nerez Gastro 10,6 l poklice

Hrnec o objemu 10 l, pr. 28 cm, v. 18 cm.Komfortní nerezové hrnce Gastro - vyrobené z vysoce kvalitn

999 Kč s DPH
Orion

Hrnec nerez Gastro 13,7 l poklice

Hrnec nerez Gastro 13,7 l poklice

Hrnec o objemu 13,7 l, pr. 30 cm, v. 20 cm.Nerezové hrnce představují díky používaným technologiím a

1 199 Kč s DPH
Orion

Hrnec nerez Gastro 16,3 l poklice

Hrnec nerez Gastro 16,3 l poklice

Hrnec o objemu 16,3 l, pr. 32 cm, v. 22 cm.Nerezové hrnce představují díky používaným technologiím a

1 299 Kč s DPH
Orion

Hrnec nerez Gastro 19,5 l poklice

Hrnec nerez Gastro 19,5 l poklice

Hrnec o objemu 19,5 l, pr. 34 cm, v. 23 cm.Nerezové hrnce představují díky používaným technologiím a

1 599 Kč s DPH
Orion

Hrnec nerez Gastro 22 l poklice

Hrnec nerez Gastro 22 l poklice

Hrnec o objemu 22 l, pr. 36 cm, v. 24 cm.Nerezové hrnce představují díky používaným technologiím a k

1 699 Kč s DPH
Orion

Hrnec nerez Gastro 26 l poklice

Hrnec nerez Gastro 26 l poklice

Hrnec o objemu 26 l, pr. 38 cm, v. 25 cm.Nerezové hrnce představují díky používaným technologiím a k

1 799 Kč s DPH
Orion

Hrnec nerez Gastro 30,5 l poklice

Hrnec nerez Gastro 30,5 l poklice

Hrnec o objemu 30,5 l, pr. 40 cm, v. 26 cm.Nerezové hrnce představují díky používaným technologiím a

1 899 Kč s DPH
Orion

Hrnec tlakový nerez PROFI 3,5 l

Hrnec tlakový nerez PROFI 3,5 l

Tlakový hrnec s tlakovou poklicí rovného tvaru je opatřen silným 3vrstvým akutermickým dnem, které d

699 Kč s DPH
Orion

Hrnec tlakový nerez PROFI 5 l

Hrnec tlakový nerez PROFI 5 l

Tlakové hrnce jsou opatřeny speciálním třetím silikonovým ventilem, který slouží jako další pojistka

749 Kč s DPH
Orion

Hrnec tlakový nerez PROFI 7 l

Hrnec tlakový nerez PROFI 7 l

Tlakový hrnec s tlakovou poklicí rovného tvaru je opatřen silným 3vrstvým akutermickým dnem, které d

799 Kč s DPH
Orion

Hrnec tlakový nerez PROFI 9 l

Hrnec tlakový nerez PROFI 9 l

Tlakový hrnec s tlakovou poklicí rovného tvaru je opatřen silným 3vrstvým akutermickým dnem, které d

899 Kč s DPH