Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Litinové nádobí
Info

Litina se k tvorbě nádobí používá už po stovky let. Jedná o stoprocentně přírodní materiál, který je složený ze železa a uhlíku. Litinové nádobí je vysoce odolné a není výjimkou, že se dědí z generace na generaci. Nádobí z litiny je tvarově stálé, při zahřátí se nekroutí ani nerozpíná. Litinové hrnce a kastroly jsou extrémně rezistentní vůči poškození a proto často patří mezi oblíbenou součást vybavení českých kuchyní. Na litinové nádobí můžete bez obav použít i kovové náčiní. Pokud chcete využít skvělých užitných vlastností litiny a smaltu, vyzkoušejte některý z litinových hrnců a kastrolů se smaltovaným povrchem z naší nabídky. Budete překvapeni nízkou spotřebou energie, minimální nutností použití tuků, snadností údržby nádobí a hlavně kvalitou připravovaných pokrmů, které budou chutnější a zdravější. Nabízíme kvalitní litinové nádobí se smaltovaným povrchem od jihočeského výrobce Belis a francouzského výrobce Lamart.

 

 Hrnec se rychle nahřeje a pak postupně vydává teplo – díky tomu ušetříte i podstatné množství energie. Příprava jídel na litině je tedy úsporná. Litinové nádobí je vhodné pro vaření na všech typech tepelných zdrojů včetně indukce. Litinové hrnce a kastroly můžete díky kovovým úchytům bez obav použít i v troubě.

 

V naší nabídce najdete i litinové nádobí české výroby se smaltovaným povrchem. Toto nádobí spojuje přednosti obou materiálů – litiny i smaltu. Při vaření spotřebujete jen minimální množství tuku, nádobí je vhodné pro všechny typy tepelných spotřebičů včetně indukce, můžete je použít i pro pečení v troubě. Všichni kuchaři i kuchařky jistě ocení další klad – litinové nádobí s modrým smaltem je možné dát do myčky na nádobí. Vždy je ale po umytí dobře usušte a uchovejte v suchu, litinové hrnce a kastroly se Vám pak odvděčí dlouhou životností.

 

Pokud chcete využít skvělých užitných vlastností litiny a smaltu, vyzkoušejte některý z litinových hrnců a kastrolů se smaltovaným povrchem z naší nabídky. Budete překvapeni nízkou spotřebou energie, minimální nutností použití tuků, snadností údržby nádobí a hlavně kvalitou připravovaných pokrmů, které budou chutnější a zdravější. Nabízíme kvalitní litinové nádobí se smaltovaným povrchem od jihočeského výrobce Belis.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Kastrol Belis s poklicí 3,5 l

Kastrol Belis s poklicí 3,5 l

Smaltované nádobí od českého výrobce se vyznačuje dlouhou životností, každý kus je originál a dělá z

999 Kč s DPH
Belis

Kastrol černá BELIS 2 l poklice

Kastrol černá BELIS 2 l poklice

Kastrol se smaltovým povrchem a s poklicí - můžete použít jen minimální množství tuku při přípravě p

899 Kč s DPH