Více informací

Strojky na nudle
Info

Pokud jste milovníky italské kuchyně, jistě Vás někdy napadlo, zda není možné udělat lahodné těstoviny svépomocí ve své vlastní kuchyni. Možná jste si i přečetli recept a zjistili jste, že příprava těsta na domácí špagety nebo ravioly není složitá. Náročnější je ale jejich výroba. I ta se může stát jednoduchou záležitostí, pokud na ni použijete strojek na těstoviny! Představíme Vám strojky na nudle a těstoviny, které jsme zařadili do naší nabídky. Jedná se o kvalitní strojky na nudle osvědčených českých značek ORION a Tescoma.

Pro milovníky polévek

Polévka je grunt – to říkávaly naše babičky. Oblíbený slepičí vývar by byl bez nudlí jen poloviční. Pokud nejste spokojeni s nabídkou polévkových nudlí, které si můžete koupit v obchodě, vyzkoušejte některý z našich strojků na vlasové nudle. Jistě oceníte rozdíl v chuti mezi kupovanými a vlastnoručně vyrobenými domácími nudlemi. Pochutná si na nich celá rodina.

Jak na to?

Bojíte se, že je to příliš složité a pracné? S naším strojkem na domácí nudle Vám to půjde skoro samo. Strojek na nudle umí rozválet těsto v několika různých tloušťkách plátu. Vyválené těsto pak krájí v několika různých šířkách těstovin. Díky tomu si můžete připravit nejen klasické polévkové nudle, stejně snadno vyrobíte i široké nudle nebo špagety.

Nejen nudle

Základním úkolem ručního strojku na výrobu domácích nudlí je výroba různě širokých nudlí. Některé umí i špagety, široké nudle nebo lasagne. Můžete si ale vybrat i nejprodávanější strojek na nudle ORION, který je navíc vybavený nástavci na přípravu raviol. Díky němu snadno vyrobíte plněné ravioly, které můžete plnit dle vlastní chuti. Oblíbené jsou jak slané – masové nebo sýrové, tak sladké – s marmeládou nebo tvarohové. Součástí výbavy je i rádélko na přípravu správné šířky těsta pro výrobu raviol a dále rádélko se šesti nástavci, se kterým vytvoříte stejnoměrné různě široké pruhy, či dvěma tahy stejnoměrné čtverečky. Pomocí přiloženého nástavce snadno vykrájíte i různě velká kolečka.

Naše nabídka strojků na nudle

V našem sortimentu najdete kvalitní strojky na nudle osvědčených českých značek ORION a Tescoma.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Strojek na nudle

Strojek na nudle

Strojek na nudle ruční mechanický, rozválí těsto v 6 možných tloušťkách plátu na max. šíři 15 cm. Vy

799 Kč s DPH
Orion

Strojek na vlasové nudle

Strojek na vlasové nudle

Strojek na krájení vlasových nudlí – ruční, mechanický. Krájí proschlé pláty vyváleného těsta na jem

599 Kč s DPH
Orion

Strojek na nudle Francesco

Strojek na nudle Francesco

Ruční mechanický strojek s nástavci na přípravu domácích těstovin. Sami si profesionálně vyrobíte tě

1 399 Kč s DPH
Tescoma

Strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

Strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

Se strojkem pro přípravu těstovin DELÍCIA máte exkluzivní oběd či večeři hotovy během chvilky. Speci

1 099 Kč s DPH1 199 Kč s DPH