Více informací

Strojky na nudle
Info

Pokud jste milovníky italské kuchyně, jistě Vás někdy napadlo, zda není možné udělat lahodné těstoviny svépomocí ve své vlastní kuchyni. Možná jste si i přečetli recept a zjistili jste, že příprava těsta na domácí špagety nebo ravioly není složitá. Náročnější je ale jejich výroba. I ta se může stát jednoduchou záležitostí, pokud na ni použijete strojek na těstoviny! Představíme Vám strojky na nudle a těstoviny, které jsme zařadili do naší nabídky. Jedná se o kvalitní strojky na nudle osvědčených českých značek ORION a Tescoma.

Pro milovníky polévek

Polévka je grunt – to říkávaly naše babičky. Oblíbený slepičí vývar by byl bez nudlí jen poloviční. Pokud nejste spokojeni s nabídkou polévkových nudlí, které si můžete koupit v obchodě, vyzkoušejte některý z našich strojků na vlasové nudle. Jistě oceníte rozdíl v chuti mezi kupovanými a vlastnoručně vyrobenými domácími nudlemi. Pochutná si na nich celá rodina.

Jak na to?

Bojíte se, že je to příliš složité a pracné? S naším strojkem na domácí nudle Vám to půjde skoro samo. Strojek na nudle umí rozválet těsto v několika různých tloušťkách plátu. Vyválené těsto pak krájí v několika různých šířkách těstovin. Díky tomu si můžete připravit nejen klasické polévkové nudle, stejně snadno vyrobíte i široké nudle nebo špagety.

Nejen nudle

Základním úkolem ručního strojku na výrobu domácích nudlí je výroba různě širokých nudlí. Některé umí i špagety, široké nudle nebo lasagne. Můžete si ale vybrat i nejprodávanější strojek na nudle ORION, který je navíc vybavený nástavci na přípravu raviol. Díky němu snadno vyrobíte plněné ravioly, které můžete plnit dle vlastní chuti. Oblíbené jsou jak slané – masové nebo sýrové, tak sladké – s marmeládou nebo tvarohové. Součástí výbavy je i rádélko na přípravu správné šířky těsta pro výrobu raviol a dále rádélko se šesti nástavci, se kterým vytvoříte stejnoměrné různě široké pruhy, či dvěma tahy stejnoměrné čtverečky. Pomocí přiloženého nástavce snadno vykrájíte i různě velká kolečka.

Naše nabídka strojků na nudle

V našem sortimentu najdete kvalitní strojky na nudle osvědčených českých značek ORION a Tescoma.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Tescoma

Strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

Strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

Se strojkem pro přípravu těstovin DELÍCIA máte exkluzivní oběd či večeři hotovy během chvilky. Speci

1 099 Kč s DPH1 199 Kč s DPH
Orion

Strojek na nudle

Strojek na nudle

Strojek na nudle ruční mechanický, rozválí těsto v 6 možných tloušťkách plátu na max. šíři 15 cm. Vy

799 Kč s DPH
Orion

Strojek na vlasové nudle

Strojek na vlasové nudle

Strojek na krájení vlasových nudlí – ruční, mechanický. Krájí proschlé pláty vyváleného těsta na jem

599 Kč s DPH
Orion

Strojek na nudle Francesco

Strojek na nudle Francesco

Ruční mechanický strojek s nástavci na přípravu domácích těstovin. Sami si profesionálně vyrobíte tě

1 399 Kč s DPH