Více informací

Mlýnek na mák
Info

Pro nadšené pekaře a cukráře je mlýnek na mák nepostradatelným pomocníkem. Pravé české buchty, koláčky nebo záviny se bez dobrého máku neobejdou. Možná dáváte přednost čerstvému máku na švestkových knedlících nebo si svůj jídelníček neumíte představit bez klasických nudlí s mákem. Ať tak či onak, pokud máte rádi sladká jídla a moučníky a nechcete se spoléhat na obsah předem namíchaných makových směsí, měl by rozhodně být součástí výbavy Vaší kuchyňské linky kvalitní mlýnek na mák. V našem sortimentu najdete kvalitní mlýnky na mák oblíbených českých značek Jihokov a ORION.

Výhody ručního mlýnku na mák

Při použití ručního mlýnku na mák Vám vedle čerstvě namletého máku přináší i jeden neočekávaný bendit – posílíte své svaly. Výhodou ručního mlýnku je to, že můžete mlít i tam, kde není dostupná elektrická energie. Mlýnek si tak můžete vzít i na chalupu nebo pod stan a díky tomu si dopřejete čerstvý mák takřka kdekoli.

Jihokov – česká klasika

Jedním z nejoblíbenějších českých mlýnků na mák je mlýnek Jihokov. Svou dlouholetou tradicí přesvědčuje o své oceňované kvalitě. Pokud si vyberete mlýnek na mák Jihokov, můžete si být jisti dlouholetou spokojeností s tímto výrobkem. Funguje spolehlivě a bezproblémově. Pokud byste přece jen potřebovali některou součástku mlýnku vyměnit, s důvěrou se na nás obraťte, zajišťujeme veškeré náhradní díly a příslušenství pro mlýnky na mák značky Jihokov.

Oblíbený kov

Mlýnky na mák jsou obvykle vyrobené z kovu, nabízíme i variantu, který je kombinací kovu s plastem. Držadlo rukojeti je často dřevěné, můžete si ale vybrat i jeho plastovou verzi. Volba je jen na Vás a Vašich požadavcích, někomu se lépe pracuje s dřevěnou rukojetí, jiný upřednostní plast. Násypka bývá také kovová, opět se ale nabízí i plastová variace.

Jak připevnit?

Přemýšlíte nad tím, jak mlýnek na mák připevníte k podložce? Je to víc než jednoduché. Kvalitní mlýnky na mák jsou vybavené velkým a pevným šroubem, jehož pomocí je snadno přiděláte k pracovní desce nebo ke stolu. Šroub pevně utáhnete a můžete se ihned pustit do práce.

Naše nabídka mlýnků na mák

V našem sortimentu najdete kvalitní mlýnky na mák oblíbených českých značek Jihokov a ORION.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Mlýnek na mák

Mlýnek na mák

Mlýnek na mák potřebuje každá hospodyňka na přípravu buchet, koláčů, závinů. Tradičně vyřešený nerez

999 Kč s DPH
Jihokov

Mlýnek na mák JIHOKOV

Mlýnek na mák JIHOKOV

Mlýnek na mák je nepostradatelný při pečení buchet, makových závinů, koláčků, dále je vhodný na mlet

1 299 Kč s DPH
Tescoma

Mlýnek na mák HANDY

Mlýnek na mák HANDY

  Mlýnek na mák HANDY má revoluční mlecí mechanismus ze speciálně tvrzené keramiky. Keramický mlec

899 Kč s DPH1 049 Kč s DPH