Více informací

Odšťavňovač ovoce
Info

Rádi obohacujete svou snídani o zdravý, čerstvě vymačkaný ovocný džus? Pokud ano a chcete mít jistotu, že je džus připravený z kvalitního ovoce, vyzkoušejte odšťavňovač ovoce. Díky vlastnoruční přípravě budete mít zaručené, že je džus vylisovaný pouze ze zdravých a šťavnatých pomerančů nebo grepů. Součástí našeho sortimentu jsou kvalitní odšťavňovače oblíbených značek Tescoma a ORION.

Ruční nebo mechanický?

Vybírat můžete z ručních nebo mechanických odšťavňovačů zeleniny a ovoce. Každý má své přednosti. Ruční odšťavňovače Vás potěší svou velikostí – většinou jsou malé a v kuchyňské lince zaberou jen minimální množství místa. Mechanický odšťavňovač dokáže vylisovat šťávu ze všech druhů ovoce a zeleniny. Neslouží pouze k přípravě ovocných a zeleninových šťáv, s jeho pomocí si snadno vyrobíte i ovocné nebo zeleninové pyré. Tuto vlastnost jistě ocení maminky malých miminek – není nutné při každé přípravě přesnídávky vytahovat mixér, můžete použít pouze mechanický odšťavňovač.

Plastové i nerezové odšťavňovače

V naší nabídce najdete klasické plastové a nerezové odšťavňovače. Plastové odšťavňovače jsou k citronům, pomerančům a grepům šetrné, ovocná šťáva nemění chuť ani vůni a zůstává dlouho svěží.  Jsou vynikající pro snadné odšťavňování všech citrusových plodů, některé nabízejí i dvě různé hlavice. Šťávu v nich můžete uchovávat i v lednici. Samozřejmostí je možnost mytí v myčce nádobí.

Odšťavňovač z prvotřídní nerezavějící oceli má misku opatřenou nálevkou. Je vhodný pro snadné a rychlé odšťavňování citronů, menších pomerančů nebo limetek. Potěší Vás jednoduchou údržbou, po použití jej jen opláchněte a osušte. Je vhodný i do myčky nádobí.

Odšťavňovač do ruky

Odšťavňovač na ruční použití překvapí svým vzhledem. Je vynikají pro snadné odšťavňování citronů, limetek a menších pomerančů přímo v dlani. Půlku citrusového plodu uchopíte a krouživým pohybem odšťavňovače nad připravenou nádobou vymačkáte šťávu. Je vyrobený z vysoce odolného plastu, opět jej bez obav můžete mýt v myčce nádobí.

Vhodné na džbány

Zajímavou novinkou jsou odšťavňovače, které je možné připevnit přímo na hrdlo džbánu. Můžete si díky tomu připravit horké i studené nápoje, které snadno ochutíte čerstvě vymačkanou ovocnou šťávou. Odšťavňovače na džbány jsou vyrobené z odolného plastu, vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Odšťavňovací specialista

Specialistou na odšťavňování je mechanický odšťavňovač ovoce a zeleniny. Mechanický odšťavňovač umí vylisovat šťávu téměř ze všech druhů ovoce a zeleniny. Primárně je svou konstrukcí určen pro odšťavňování listové zeleniny, obilných trav, bylin a klíčků. Odšťavňování probíhá díky drcení a tlaku, nedochází k ovlivňování kvality šťávy. Veškerá vylisovaná šťáva se cedí skrz cedník. Díky tomu je výsledná šťáva bez jakékoli nežádoucí vlákniny. Odšťavňovač je vyroben z kvalitního tvrzeného plastu v kombinaci s ocelí. Příjemná je i snadná údržba – stačí jej opláchnout proudem vody.

Naše nabídka odšťavňovačů

Součástí našeho sortimentu jsou kvalitní odšťavňovače oblíbených značek Tescoma a ORION.

 

Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Odšťavňovač s plátýnkem LITINA

Odšťavňovač s plátýnkem LITINA

Mechanický mlýnek na odšťavňování vylisuje, při správném postupu a kombinaci, šťávu téměř ze všech d

799 Kč s DPH