Více informací

Mlýnek na strouhanku
Info

Výhodou všech domácích mlýnků na potraviny je jistota, co je součástí namleté směsi. Pokud si koupíte již připravené mleté maso, mák nebo strouhanku, nikdy nevíte, z čeho je směs připravena. Pokud si ji ale namelete sami, můžete si být výslednou kvalitou jisti. Právě to dělá z mlýnků neocenitelné pomocníky v kuchyni každého nadšeného kuchaře a kuchařky. Pokud nechcete na řízky používat kupovanou strouhanku a raději si umelete svou vlastní, pojďte se podívat, jaké mlýnky na strouhanku jsme pro Vás připravili... V nabídce najdete pouze kvalitní mlýnky na strouhanku od osvědčených českých firem Tescoma, Lodos a ORION.

Elektrický nebo ruční?

Stejně jako všechny ostatní mlýnky jsou i mlýnky na maso vyráběny ve dvou základních variantách – elektrické nebo ruční. Elektrický mlýnek na maso udělá všechnu práci za Vás, potřebuje k tomu ale elektrickou energii. Ruční mlýnek na maso vyžaduje zapojení Vaší síly, výhodou ale je, že jej můžete používat všude, bez ohledu na to, zda jste v dosahu elektřiny. To oceníte při pobytu na chatě nebo ve stanu.

Hodnotný materiál = záruka kvality

Záleží nám na tom, abyste byli s nákupy v našem obchodě spokojeni, proto do naší nabídky pečlivě vybíráme kvalitní zboží. U mlýnků na strouhanku je použitý materiál stěžejní, musí být dostatečně pevný a odolný. Přece jen na něj čeká těžká práce. Mlýnky na strouhanku jsou obvykle vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli, případně z vysoce odolných plastů.

Připevnění

Způsob, kterým mlýnek na strouhanku připevníte k pracovní desce, je pro pohodu při mletí naprosto zásadní. Mělo by to být snadné, ale zároveň opravdu dobře držící připevnění. Pokud by se Vám mlýnek hýbal, mletí by bylo zbytečně náročné. Existují dvě osvědčené varianty, jak se mlýnek na strouhanku k lince nebo ke stolu upevňuje. Může to být klasicky pomocí velkého upínacího šroubu nebo novějším způsobem, kterým je rychlé a stabilní uchycení na plochu pomocí vysoce účinné vakuové přísavky.

Nejen na strouhanku

Ač zde mlýnky představujeme jako vhodné pro přípravu strouhanky, není to ani zdaleka jejich jediné možné využití. Rohlíky a housky mlýnek na strouhanku zpracuje spolehlivě, využijete ho ale i pro namletí dalších potravin. Pokud rádi pečete, budou se Vám hodit jemně namleté ořechy, piškoty, čokoláda nebo perník. Při vaření nebo pro přípravu salátů můžete mlýnek použít na zpracování brambor, okurky, mrkve nebo jiné zeleniny. Pokud jste milovníky italské kuchyně, jistě oceníte možnost nastrouhání sýra.

Naše nabídka mlýnků na strouhanku

V naší nabídce najdete kvalitní mlýnky na strouhanku od osvědčených českých firem Tescoma, Lodos a ORION.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Strojek na strouhanku s nástavci

Strojek na strouhanku s nástavci

Mlýnek s 5 nástavci, který Vám pomůže snadno nastrouhat na jemno ořechy, strouhanku, sýr nebo okurky

699 Kč s DPH
Orion

Strojek na strouhanku

Strojek na strouhanku

Mlýnek s nástavcem, který Vám pomůže snadno nastrouhat najemno ořechy, strouhanku, piškoty, sýr. Uch

499 Kč s DPH