Více informací

Mechanické náčiní
Info

Pomocníci, které jsme zařadili do kategorie mechanického náčiní, jsou značně různorodí. Všechno jsou to šikovné a nápadité věci, které Vám podstatným způsobem ulehčí a zpříjemní vaření nebo pečení. Mohou Vám i dodat novou inspiraci pro práci v kuchyni. Pojďte se s námi podívat na to, s čím vším Vám může mechanické náčiní do kuchyně pomoci.

Pečení a zdobení

Velkou a podstatnou podskupinou mechanického náčiní do kuchyně jsou pomůcky pro usnadnění pečení a zdobení. Patří sem praktické lisy na těsto, s jejichž pomocí vytvoříte krásné a jistě lahodné sušenky, dále sem řadíme zdobičky, které slouží ke zdobení dortů, zákusků nebo cukroví, využijete je ale i pro vylepšení vzhledu chlebíčků nebo jednohubek. Pro úpravu drobných marcipánových tvarů doporučujeme vyzkoušet modelovací kostice nebo vykrajovačky na marcipán – ty si můžete vybrat v několika rozdílných designech. Na rozválení marcipánové hmoty můžete použít speciální silikonový váleček. Pokud si přejete při zpracování marcipánu hmotu rovnou i ozdobit, bude pro Vás ideální váleček na marcipán, který snadno vytlačí do rozválené hmoty strukturu vzoru. Na těsto se hodí multifunční rádelko, s jehož pomocí vykouzlíte pravidelné tvary, ze kterých můžete připravit trojhránky, taštičky nebo kapsy.

Pro milovníky slaného

Nejen dorty živ je člověk. Pokud upřednostňujete slaná jídla, máme několik šikovných pomocníků i pro Vás. Jistě Vás potěší kvalitní lisy na česnek nebo chytrá struhadla a multifunkční kráječe. Pro ty, kdo milují steaky, máme v sortimentu něco, co zásadně vylepší chuť jejich oblíbeného masa. Jedná se o tendenizéry, které jsou vynikajícími pomocníky pro přípravu šťavnatých steaků. Zvláční všechny druhy červených mas. Jeho použití je jednoduché – tendenizér položíte na plátek syrového masa a zatlačíte na rukojeť. Tento postup opakujte po celé ploše steaku. Výsledkem je chutný a šťavnatý steak.

Oblíbené šunkovary

Pokud upřednostňujete uzeniny, máme v nabídce něco i pro Vás. Připravili jsme pro Vás stále oblíbenější šunkovary. Šunkovar slouží k výrobě a vaření šunky. Domácí šunka neobsahuje průmyslová plnidla a nezdravé chemické příměsi. Musíte jí sice brzo spotřebovat, její chuť je ale tak skvělá, že Vám její rychlá konzumace nebude činit žádné potíže. V šunkovaru můžete připravovat vepřovou, kuřecí, králičí, krůtí nebo další šunky, zcela dle Vaší chuti.

Ruční šlehače

Pokud jste vyznavači ruční práce nebo jen občas potřebujete ušlehat šlehačku nebo sníh z bílků tam, kde není elektřina, zbystřete svou pozornost. Právě pro Vás jsme do nabídky zařadili praktický ruční šlehač. Je vybaven šesti metlami, díky kterým rychle a snadno šleháte a rozmícháváte bez hrudek. Nálevka ve víčku umožní přidávání surovin během šlehání.

Bez šlehačky ani ránu

Pokud jste velkými milovníky šlehačky nebo se specializujete na přípravu krémových dortů, oceníte láhev na přípravu šlehačky. Láhev je vynikající pro přípravu a podávání šlehačky. K přípravě šlehačky potřebujete buď výměnné nebo jednorázové šlehačkové bombičky s náplní N2O. Šlehačka vyrobená v láhvi na přípravu šlehačky má vynikající chuť, nemusí být slazená, takže ji můžete použít i na slané pokrmy a omáčky. Pokud budete mít chuť na změnu, stačí přidat vanilkový cukr, holandské kakao nebo moučkový cukr.

Jogurtovače

Pro příznivce zdravějších pochoutek jsme do našeho sortimentu zařadili jogurtovač. Připravíte v něm přes noc výborný domácí jogurt z mléka a kvalitního jogurtu. Směs z ohřátého mléka a jogurtu nalijete do jogurtovače a druhý den je jogurt hotový. Díky dvojité stěně jogurtovač vytvoří ideální podmínky pro množení jogurtových kultur v mléce. Jogurt můžete vyrobit přímo do nádoby nebo do třech dóziček s víčky. Dózičky děti jen otevřou a mohou hned mlsat.

A to stále není vše

Jak sami vidíte, je opravdu z čeho vybírat. Ale my nekončíme. Nabízíme další a další produkty, které Vám usnadní práci v kuchyni. Podívejte se třeba na naši nabídku flambovacích pistolí, které dodají zcela novou chuť Vašim oblíbeným jídlu. Pro milovníky borůvek jsme do nabídky zařadili i hřeben na borůvky. Z našeho sortimentu si vybere opravdu každý!

V naší nabídce najdete kvalitní mechanické náčiní do kuchyně oblíbených značek Tescoma, ORION a Blex.

 

 

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Kráječ na knedlíky

Kráječ na knedlíky

Nerezový kráječ na domácí knedlíky Vám pomůže najednou nakrájet až 15 stejných plátků kynutých i bra

549 Kč s DPH
Orion

Kuchyňský ruční šlehač DELA 1 l

Kuchyňský ruční šlehač DELA 1 l

Šlehač kuchyňský ruční Vám pomůže našlehat smetanu, bílky do sněhové pěny, řídké těsto na moučníky..

399 Kč s DPH
Orion

Mechanický šlehač s pístem DELA

Mechanický šlehač s pístem DELA

Rychlošlehač s pístem pro přípravu šlehačky, vaječného sněhu, majonézy, vaječného krému, vaječných n

139 Kč s DPH
Orion

Kuchyňský ruční šlehač DELA

Kuchyňský ruční šlehač DELA

Spirálový šlehač ocení každá hospodyňka. S tímto výrobkem vyšleháte šlehačku, bílek, palačinkové těs

99 Kč s DPH
Orion

Hmoždíř GRANIT pr. 10 cm

Hmoždíř GRANIT pr. 10 cm

Hmoždíř na drcení koření, bylinek, přípravu pesta. Materiál: granit. Vnitřní část hmoždíře a spodní

369 Kč s DPH
Orion

Hmoždíř pr. 9 cm

Hmoždíř pr. 9 cm

Hmoždíř s výlevkou na drcení koření, bylinek, přípravu pesta. Materiál: kamenina. Vnitřní část hmožd

169 Kč s DPH
Orion

Hmoždíř pr. 11,5 cm

Hmoždíř pr. 11,5 cm

Hmoždíř na drcení koření, bylinek, přípravu pesta, směsí bylinek s olejem,.... Připravíte si směs ko

349 Kč s DPH
Orion

Hmoždíř BLACK pr. 12 cm

Hmoždíř BLACK pr. 12 cm

Hmoždíř na drcení koření, bylinek, přípravu pesta, směsí bylinek s olejem... Připravíte si směs koře

249 Kč s DPH
Orion

Hmoždíř MANGO pr. 14 cm

Hmoždíř MANGO pr. 14 cm

Masivní hmoždíř na drcení koření bude nejen funkčním pomocníkem, ale také skvělou dekorací všude v d

399 Kč s DPH
Orion

Elektrický ruční šlehač DELA

Elektrický ruční šlehač DELA

Elektrický šlehač připraví výborné capuccino, latté - skvěle našlehá mléko, pomůže při přípravě kaka

199 Kč s DPH
Orion

Odpeckovač třešní

Odpeckovač třešní

Odpeckovač třešní a višní snadno připraví ovoce k pečení koláčů. Ovoce postupně vsypeme do násypky,

299 Kč s DPH
Orion

Odpeckovač třešní

Odpeckovač třešní

Odpeckovač třešní a višní připraví ovoce pro pečení moučníků, koláčů, buchet. Mezi čelisti odpeckova

89 Kč s DPH