Více informací

Kuchyňské nářadí ze žáruvzdorného plastu
Info

Pokud jste zapálení kuchaři, pekaři nebo cukráři, jistě občas spálíte některou z Vašich pomůcek – v horším případě dokonce i sami sebe. S druhou variantou Vám bohužel moc nápomocni nebudeme (i když částečně ano, můžete si u nás koupit silikonovou chňapku, která ochrání Vaše ruce), v tom prvním ale jistě ano! Pořiďte si naše kuchyňské náčiní ze žáruvzdorného plastu a již nikdy nebudete muset vyhodit svého oblíbeného pomocníka, protože se Vám spálil.

Vaření vajec v mikrovlnné troubě? Žádný problém!

Máte rádi vařená vajíčka? Ale nebaví Vás je hlídat při vaření v hrnci? Pokud máte mikrovlnnou troubu, máme pro Vás jednoduché řešení. Vyzkoušejte některou z forem na vaření vajec v mikrovlnné troubě. Vejce budou hotová během několika vteřin. A nemusíte je ani loupat ze skořápky. Některé z těchto forem můžete použít i při vaření vajíček v hrnci. Do připravené a vymazané formy vyklepnete vejce, formu vložíte do vody a vaříte. Po vyjmutí je pouze vyklepnete z formy a máte hotovo. Vajíčka už nemusíte loupat! Bez horního dílu můžete tuto formu použít i v mikrovlnné troubě.

U přípravy vajec ještě zůstaneme. Kromě forem na vaření vajíček si u nás můžete zakoupit i silikonovou formu na sázená vejce. Potěší Vás snadnou a rychlou přípravou. Formu jednoduše položíte na pánev a do každého tvořítka vyklepnete vejce. Hotová sázená vejce budou mít stejný tvar, což jistě oceníte při rodinném stolování. Formu na sázená vejce využijete i při přípravě lívanců nebo placek.

Silikon vede

Silikonové kuchyňské náčiní zažívá boom. Mnoho kuchařů a kuchařek mu už přišlo na chuť. Láká na své neodolatelné vlastnosti – kuchyňské pomůcky ze silikonu jsou lehké, nepřilnavé, odolné vysokým teplotám a nepohlcují pachy. Snadno je očistíte, jsou vhodné do myčky nádobí. Pokud máte doma silikonový vál (pokud ne, můžete si ho u nás také pořídit), jeho jedinečné užitné vlastnosti nejlépe oceníte při současném použití silikonového válečku. Silikonové válečky nabízíme v několika různých velikostech. Součástí našeho sortimentu jsou klasické i netradiční válečky, jakým je jednoruční silikonový váleček nebo váleček se sklopnými držadly. Ten oceníte při přípravě moučníků, které se musí rozválet přímo na plechu. Použití je jednoduché – držadla sklopíte nahoru a válečkem pohodlně rozválíte těsto i do stran a rohů plechu.

Další kuchyňské silikonové náčiní

Vál a váleček ocení především pekaři a cukráři, nezapomínáme ani na kuchaře. V sekci žáruvzdorného kuchyňského nářadí najdete i další šikovné pomocníky. Zařadili jsme sem silikonové nože různých velikostí, silikonovou obracečku, silikonovou naběračku na knedlíky nebo silikonovou mašlovačku. Pokud jste zatím silikonu nevěřili, zkuste alespoň jedno z našich oblíbených silikonových náčiní a přesvědčte se sami o jeho kvalitách. Silikonoví kuchyňští pomocníci se razantně hlásí o svá místa v českých kuchyních, čemuž napomáhá i jejich velice příznivá cena.

V našem sortimentu najdete kvalitní kuchyňské nářadí ze žáruvzdorného plastu oblíbených značek Tescoma, ORION a Lamart – francouzské značky, která je inspirovaná hravým vařením bývalého šéfkuchaře Pierra Lamarta.

 

Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce