Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Osobní váhy
Info

Ať už je Vás chvíle, kdy si stoupnete na osobní váhu, radostí nebo trápením, ať už si chcete váhu udržet nebo si přejete zhubnout, měli byste k vážení používat kvalitní osobní váhy. Takové, které Vám zaručí správný výsledek a případně Vám nabídnou i další užitečné funkce. To bezezbytku splňují osobní váhy, které najdete v našem sortimentu.

 

Základním kritériem pro výběr osobní váhy je její nosnost. Vybírejte s ohledem na nejtěžší osobu ve Vaší domácnosti tak, aby se mohl bez problému zvážit kdokoli, kdo bude chtít.

Osobní váhy analytické, solární a mechanické

Analytické osobní váhy

Osobní digitální váha je ideální pro ty, kdo chtějí znát svou váhu s přesností na 100 gramů. Všechny váhy, které máme v nabídce, Vás spolehlivě zváží. Pokud si přejete zjistit i další informace o Vaší tělesné kondici, jako je měření vody a tuku v těle a následné vyhodnocení svalové hmoty a kalorií, zvolte váhy analytické. Chytrá osobní váha s měřením tuku obsahuje vestavěný počítač a po zadání vstupních informací, kterými jsou věk, pohlaví a výška, dokáže vypočítat procentuální podíl tuku v těle. Měření vody v těle Vám pomůže v situaci, kdy si nejste jisti, zda v průběhu dne do těla vpravíte dostatek tekutin. Podle informací získaných z údajů osobní digitální váhy můžete pitný režim odpovídajícím způsobem upravit.

Solární digitální váhy

Zajímavou novinkou mezi osobními digitálními váhami je solární digitální váha. Nepotřebuje baterie a je díky využívání solární energie šetrná k životnímu prostředí. Nemusíte se bát, že se po západu slunce nezvážíte – funkčnost váhy je zachována i při nižší intenzitě světla.

Osobní váha mechanické

Osobní váha mechanická váží s přesností na 1 kg. Výhodou je, že pro její použití nejsou nutné žádné baterie. Mechanické váhy jsou vhodné pro milovníky klasiky a také pro ty, kdo nelpí na přesných informacích o své váze, ale používají domácí měření spíše k získání orientační hodnoty.

Naše nabídka osobních vah

V naší nabídce naleznete kvalitní osobní váhy prověřených značek Soehnle a Orion.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Kuchyňská váha digitální 0,5 kg

Kuchyňská váha digitální 0,5 kg

Digitální kapesní váha s vysokou přesností vážení drobných předmětů, s dobře čitelným LCD displejem.

369 Kč s DPH
Orion

Osobní váha mechanická 120 kg

Osobní váha mechanická 120 kg

Ať už se pouštíte do hubnutí, nabíráte svalovinu, nebo si jen chcete udržet přehled o své aktuální t

499 Kč s DPH
Orion

Osobní váha digitální 180 kg

Osobní váha digitální 180 kg

Váha osobní digitální je opatřena plochou z bambusového dřeva, která je příjemná při našlápnutí na v

699 Kč s DPH
Orion

Osobní váha digitální 180 kg

Osobní váha digitální 180 kg

Osobní digitální váha s horní skleněnou plochou v dekoru dřeva, s LCD displejem je určena pro kontro

599 Kč s DPH