Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Bytové sušáky prádla
Info

Pokud sušíte prádlo v bytě, jistě jste někdy nespokojeni s nedostatkem prostoru, kam můžete čerstvě vyprané prádlo pověsit. Pomocí našich bytových sušáků prádla tuto situaci jednoduše vyřešíte. Nabízíme bytové sušáky prádla rozkládací i závěsné, včetně různého příslušenství a kolíčků. V naší nabídce najdete kvalitní bytové sušáky osvědčených značek Leifheit a ORION.

Rozkládací bytové sušáky

Jednoznačně nejoblíbenější sušáky na prádlo jsou klasické rozkládací bytové sušáky. Nabízejí až 20 metrů sušicí plochy, což odpovídá dvěma pračkám. Pohodlně tak můžete rozvěsit spoustu mokrého oblečení. Delší kousky garderoby, jako jsou kalhoty nebo dlouhá trička a svetry, je možné sušit na vyšších bočnicích. Ty jsou navíc výklopné, takže se můžete sami rozhodnout, zda je využijete nebo ne. Nespornou výhodou rozkládacích bytových sušáků je jejich skladnost. Když sušák nepoužíváte, můžete jej složit a uklidit za skříň nebo do komory. Zabere jen skutečně malý prostor.

Závěsné sušáky na prádlo

V malých prostorech oceníte závěsný sušák na prádlo. Může být koupelnový nebo balkonový. V obou případech Vám nástěnný sušák prádla nabídne nečekaně velké sušicí možnosti. Sušáky, které jsou připevněné na zdi, Vás překvapí svými užitnými vlastnostmi. Některé nabízejí sušicí plochu, která je srovnatelná s klasickými bytovými sušáky. Přitom ale ve složeném stavu mají minimální nároky na prostor. Výsuvné tyče jsou stabilní a pevné. Samozřejmostí je možnost aretace proti zasouvání šňůr. Součástí balení je montážní materiál.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Prádelní sušák závěsný s 16 kolíčky

Prádelní sušák závěsný s 16 kolíčky

Chystáte se na cesty v karavanu či obytné dodávce? Nebo snad plánujete strávit dovolenou pod stanem

249 Kč s DPH
Orion

Prádelní sušák rozkládací

Prádelní sušák rozkládací

Sháníte prádelní sušák, který jen tak nějaká váha neskolí? Tento rozkládací sušák má nosnost 15 kg a

499 Kč s DPH
Orion

Prádelní sušák závěsný 5 ramenný

Prádelní sušák závěsný 5 ramenný

Sušák plný prádla, ale vám ještě zbylo v pračce nějaké oblečení? Tento závěsný sušák je ideálním pom

149 Kč s DPH