Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Chlebovky
Info

Lámete si hlavu s tím, jak uskladnit čerstvé rohlíky, housky a chléb? Nelíbí se Vám nevzhledné igelitové pytlíky, ve kterých si pečivo přinesete z obchodu domů? Nabízíme snadné řešení. Pořiďte si některou z elegantních chlebovek, které najdete v naší nabídce. Chléb v nich uložený zůstane déle čerstvý a bude chutnější.

Materiál

Výběr materiálu je to první, co Vás u chlebovek čeká. Z hlediska užitnosti mezi nimi není velký rozdíl, základní funkce je jasná, musí ochránit pečivo před okoráním. To snadno splní všechny nabízené materiály. Důležitý je ale i vzhled. Chlebovka by se Vám měla líbit a měla by zapadat do celkového designu Vaší kuchyňské linky. V našem sortimentu najdete chlebovky z nerezu a plastu, vyrábějí se také dřevěné, smaltované nebo plechové. Časté jsou také různé kombinace těchto materiálů.

Velikost

Podstatným kritériem při výběru je velikost chlebovky. Jednoznačně ji určuje počet členů Vaší domácnosti. Pro pár, který se často stravuje mimo domov, zcela postačí malá chlebovka, která nezabírá velký prostor, ale několik rohlíků nebo půlku chleba spolehlivě pojme. Velká rodina s malými dětmi, která doma snídá, svačí, obědvá i večeří, už má na velikost chlebovky větší nároky. Měl by se do ní vejít celý chléb a několik samostatných menších kousků pečiva. Vybírat můžete tedy z různých velikostí.

Jak vybrat chlebovku?

Zcela dle Vašich preferencí, materiál a velikost jsou důležité, u některých chlebovek navíc najdete i zajímavé doplňkové funkce. Profilované dno chlebovky zabrání nežádoucímu vlhnutí pečiva. Otvory v chlebovce zase umožňují větrání potravin a zabraňují vzniku plísní. Pro všechny chlebovky platí, že mastné a tukové pečivo, jako jsou například koblihy nebo croissanty, raději uchovávejte v igelitových sáčcích.

V naší nabídce najdete kvalitní chlebovky prověřených značek Tescoma a ORION.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Chlebovka plech 42x23x16,5 cm PEČIVO BLUE LINE

Chlebovka plech 42x23x16,5 cm PEČIVO BLUE LINE

Chlebovka hranatá s víčkem na uložení pečiva... Materiál: plech. Rozměry: 42x23x17 cm.

699 Kč s DPH
Orion

Chlebovka dřevo AMBO

Chlebovka dřevo AMBO

Chlebovka s posuvnou přední částí Vám výborně poslouží k uložení pečiva - chleba v ní zůstane čerstv

499 Kč s DPH
Orion

Chlebovka rattan ovál + utěrka

Chlebovka rattan ovál + utěrka

Chlebovka Vám výborně poslouží k uložení pečiva - chleba, housky, koláče v ní nebudou ohroženy plísn

599 Kč s DPH
Orion

Chlebovka UH GRAHAM 39,5x25x18 cm

Chlebovka UH GRAHAM 39,5x25x18 cm

Chlebovka uchová pečivo déle čerstvé, neokorává, je chráněno před dotěrným hmyzem. Materiál: plast.

349 Kč s DPH