Více informací

Outdoorové nože
Info

Outdoorové nože jsou vhodným doplňkem pro všechny milovníky přírody. Pokud si pořídíte některý z našich kvalitních outdoorových nožů, budete připraveni na mnohé nenadálé situace, které Vás na Vašich cestách potkají. Navíc nemusíte nosit několik jednotlivých nástrojů, vše budete mít nekomplikovaně součástí jednoho nože.

Švýcarský nůž Wenger

Švýcarský nůž Wenger, který je součástí našeho sortimentu, Vás překvapí svou multifunkčností. Je zástupcem nejnovější řady stylových nožů. Střenka, čepel a všechny ostatní nástroje jsou potažené silnou vrstvou černého PVD. PVD povlakování je speciální technologická úprava povrchu, díky které je nůž odolnější vůči otěru, tvrdší a nabízí vyšší rezistenci vůči korozi, kyselinám a vysokým teplotám. Navíc je švýcarský nůž Wenger díky své černé barvě neotřelým doplňkem outdoorové výbavy.

 

Ergonomická černá střenka nabízí lepší kontakt a snadnější uchopení nože. Součástí výbavy je plochý šroubovák, otvírák na láhve, ohýbač drátů a stahovač izolace. Výrobce nezapomněl ani na vývrtku, pinzetu nebo párátko. A protože je v přírodě lepší mít volné ruce, švýcarský outdoorový nůž je opatřený kroužkem pro zavěšení.

Houbařské nože

Naší nabídku jsme doplnili také o oblíbené houbařské nože. Nadšený z nich bude každý horlivý houbař. Španělské houbařské nože Joker nabízíme v různých velikostech a s rozdílnou výbavou. Firma Joker byla založena už v roce 1984 a své výrobky vyváží do více než 30 zemí světa. Investice do moderních technologií zaručují tu nejvyšší možnou kvalitu vyráběných outdoorových nožů.

 

Kvalitní houbařské nože mají speciálně upravenou čepel, díky které snadno odstraníte zbytky zeminy na nožičkách hub. U všech nožů na houby je součástí měřítko, kterým můžete změřit své lesní úlovky, a štěteček na čištění hub. Houbařské nože jsou dodávány v zeleném pouzdru s vyšitou houbičkou a mají řetízek s karabinou na zavěšení na opasek, vestu nebo bundu. Některé nože nabízíme i s vývrtkou a otvírákem na lahve.

Naše nabídka outdoorových nožů

V naší nabídce naleznete kvalitní outdoorové nože oblíbených značek Joker, Victorinox a Wenger.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Houbařský nůž zavírací se štětcem 7 cm

Houbařský nůž zavírací se štětcem 7 cm

Nůž houbařský se sklopnou čepelí. Střenka se štětečkem, čistící ozuby na hřbetu čepele, očko pro při

199 Kč s DPH
Orion

Vystřelovací nůž 9 cm

Vystřelovací nůž 9 cm

Vystřelovací nůž se bude hodit při výletech do přírody, stanování, v kempu,... V noži je pružina, kt

249 Kč s DPH
Orion

Zavírací nůž Multi 5,5 cm

Zavírací nůž Multi 5,5 cm

Jednoduchý praktický nožík s osmi funkcemi. Obsahuje: nůž, nůžky, otvírák konzerv, křížový šroubovák

139 Kč s DPH