Více informací

Magnetické lišty
Info

Nože často patří mezi designově příjemné vybavení kuchyně. Proč je tedy schovávat do zásuvky? Snadno a přehledně si je můžete vystavit na zdi pomocí magnetické lišty na kuchyňské nože. Připevnění nožů pomocí magnetů má své nesporné výhody. Pokud rychle potřebujete nůž a máte ruce špinavé od masa, nemusíte si je mýt, utírat a až poté se pustit do hledání nože v zásuvce. Jednoduše jednou rukou uchopíte nůž, který je připevněný na magnetické liště a ihned můžete pokračovat v započaté práci.

 

Pokud jsou nože společně uložené v zásuvce, při každém jejím otevření a zavření dochází ke zbytečnému tupení ostří jejich čepelí. Na magnetické liště na kuchyňské nože Vám takové nebezpečí nehrozí. Jen byste neměli pohybovat plochou čepele smykem po magnetické liště, vždy je lepší nůž od magnetu oddělit tahem.

 

Magnetické lišty nabízíme v několika designově rozdílných provedeních, tu pravou jistě objevíte i pro Vaši kuchyňskou linku. Vybírat můžete mezi plastovými, dřevěnými i nerezovými lištami a kombinacemi těchto materiálů.

 

Využití lišt se neomezuje pouze na nože. Na magnetické lišty můžete připevnit i další kuchyňské náčiní, díky čemuž je budete mít vždy po ruce. Ale ani tady jejich funkce nekončí. Magnetické lišty jsou totiž i vynikajícím pomocníkem pro uspořádané umístění nářadí.

Magnetické lišty na nože ORION

V našem sortimentu najdete i kvalitní magnetické lišty na nože ORION.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Orion

Magnetická lišta

Magnetická lišta

Magnetická lišta na nože Vám pomůže uchytit kromě nožů i jiné kuchyňské předměty, budete je mít vždy

249 Kč s DPH
Orion

Magnetická lišta

Magnetická lišta

Magnetická lišta na nože Vám pomůže uchytit kromě nožů i jiné kuchyňské předměty, budete je mít vždy

289 Kč s DPH