Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Pánev STONER+pokl.nepř.hr.p.26

Hlavní stránkaPánev STONER+pokl.nepř.hr.p.26
Není dostupné
Pánev STONER+pokl.nepř.hr.p.26
Kód zboží
P1043
Nákupem získáte
5 bodů
Dodací lhůta
Na dotaz
Záruka
Popis produktu
Parametry produktu

Pánev STONER+pokl.nepř.hr.p.26

Pánev STONER - nepřilnavý hrubý povrch, 26cm

Pánev ORION STONER Vás překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její hrubý povrch je ideální pro přípravu steaků i jiných dobrot. Olej nebo výpek se totiž díky zvrásněnému povrchu s charakterem hrubého neleštěného kamene lépe dostane pod připravované potraviny, suroviny jsou rovnoměrně propečené, nepřipalují se. Nepřilnavý povrch umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s minimem přidaných tuků, bez zásadních výživových ztrát. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček, tak i ke smažení či flambování, kdy dochází k rychlým teplotním výkyvům. Příprava a následně konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem. Použitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE), snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází také k úspoře času. Konstrukce pánve je postavena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu. Pánev lze používat na všechny typy spotřebičů včetně indukce, je vhodná i do myčky nádobí. Vhodná je také do trouby - rukojeť do 200 °C.
Poklice z borosilikátového skla max. do 500 °C. Rozměry: průměr 26 cm, výška 6,3 cm. Výrobce: ORION.
----------------------------
Dle našich zkušeností, je pánev Stoner to nejlepší co se dá momentálně na trhu s pánvemi sehnat, kamenina prostě určuje trendy, z toho materiálu dělají pánve i jiné firmy,např. Tescoma je nazývá Stone.
 

 

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 939 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.