Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Pánev STONER nepř.hr.pov.20

Hlavní stránkaPánev STONER nepř.hr.pov.20
Není dostupné
Pánev STONER nepř.hr.pov.20
Kód zboží
P1040
Nákupem získáte
23 bodů
Dodací lhůta
Na dotaz
Záruka
Popis produktu
Parametry produktu

Pánev STONER nepř.hr.pov.20

Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 20cm

Pánev ORION STONER Vás překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její hrubý povrch je ideální pro přípravu steaků i jiných dobrot. Olej nebo výpek se totiž díky zvrásněnému povrchu s charakterem hrubého neleštěného kamene lépe dostane pod připravované potraviny, suroviny jsou rovnoměrně propečené, nepřipalují se. Nepřilnavý povrch umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s minimem přidaných tuků, bez zásadních výživových ztrát. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček, tak i ke smažení či flambování, kdy dochází k rychlým teplotním výkyvům. Příprava a následně konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem. Použitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE), snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází také k úspoře času. Konstrukce pánve je postavena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu. Pánev lze používat na všechny typy spotřebičů včetně indukce, je vhodná i do myčky nádobí. Vhodná je také do trouby - rukojeť do 200 °C. Rozměry: průměr 20 cm, výška 4 cm. Výrobce: ORION.
----------------------------
Dle našich zkušeností, je pánev Stoner to nejlepší co se dá momentálně na trhu s pánvemi sehnat, kamenina prostě určuje trendy, z toho materiálu dělají pánve i jiné firmy,např. Tescoma je nazývá Stone.
 

 

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 569 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.