Slevový kupón "Tescoma "Více informací

Keramický nůž - Xeramic, 7 cm

Hlavní stránkaKeramický nůž - Xeramic, 7 cm
Není dostupné
Keramický nůž - Xeramic, 7 cm
Kód zboží
A_NEW_8200
Nákupem získáte
7 bodů
Dodací lhůta
Na dotaz
Záruka
2 roky
Popis produktu
Parametry produktu

Keramický nůž - Xeramic, 7 cm

 

Popis produktu

Keramický nůž - Xeramic, 7 cm-délka ostří

 Keramické nože jsou tvrdé jako diamant, nikdy nezrezaví a na potravinách nezanechávají kovovou pachuť. Jejich řez je dokonale hladký, neničí enzymy a vitamíny v ovoci a zelenině, díky tomu jsou vhodné k přípravě biostravy. Materiál keramických nožů odolává vysokým teplotám,nepřebírá pachy potravin a po použití jej stačí opláchnout vodou. Protiskluzová pogumovaná ergonomicky tvarovaná rukojeť usnadní krájení


Keramický nůž Xeramic - skvělý pomocník do Vaší kuchyně má mnoho výhod, které Vás jistě potěší. Tvrdost materiálu je téměř stejná jako u diamantu, díky tomu je čepel nože extrémně ostrá, takže krájíte vše na jemné plátky a objem potravin se rapidně zvětší. Navíc nůž nelepí a nakrájené plátky sýra a vajec ozdobí Váš pokrm. Krájením ovoce a zeleniny tímto nožem předejdete zbytečnému ničení vitamínů a enzymů, jak se tomu děje při používání běžných kovových nožů. Nože jsou hygienické - použitý materiál brání chemickým reakcím a rozmnožování bakterií, nepohlcuje pachy z jednotlivých krájených surovin. Materiál: netříštivý oxid zirkonia. Čepel 7 cm. Dodáváme s krytem.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 169 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.