Slevový kupón "Tescoma "Více informací

O Fiskars

1. Značka Fiskars Od roku 1649, kdy byla firma ve finské vesničce Fiskars založena, se odvíjí mnohaletá tradice kvality a technických inovací. Dnes je Fiskars mezinárodní společností s působností v desítkách států čtyř kontinentů. Spokojené zákazníky nachází doslova na celém světě.


2. Ergonomie a design Slavné nůžky s oranžovými držadly, které před 40 lety nahradily do té doby používané těžké kované nůžky, jsou důkazem, jak vynikající ergonomie nářadí Fiskars usnadňuje práci. I když je design podřízen funkčnosti a bezpečnosti práce, nic to neubírá výrobkům na eleganci. Právě naopak, podívejte se například na esteticky dokonalé kuchyňské náčiní Fiskars Functional Form.
3. Široká nabídka, inovace Fiskars nabízí hobby i profi ruční nářadí navržené speciálně pro všemožné činnosti nejen doma a na zahradě. Určitě naleznete ten správný typ, který potřebujete – pamatujeme na různé rozměry, odlehčené nářadí, leváky a dokonce i na děti…
4. Skvělé ceny,v našem obchodě  máte možnost nakoupit se slevou z doporučených maloobchodních cen. Ušetřete desítky nebo v případě vyšší celkové ceny objednávky dokonce stovky korun.